+420 603 210 347

E-mail

info@wellnessnatural.cz

Otevírací doba

Po - Pa: 16:00 - 21:00 So - Ne: 13:00 - 21:00

Jsme rodinka s dlouholetou vášní pro saunování. V roce 2017 jsme se rozhodli využít naše prostory, které léta sloužili pouze jako sklad a vybudovat z nich příjemné a klidné wellness prostředí v Michálkovicích, které potěší tělo i duši. Inspiraci jsme čerpali z různých wellness pobytů u nás i v zahraničí.

Celý interiér Wellness je zařízen v duchu mořské tématiky, která Vám připomene Vaši letní dovolenou. Na zakázku vyrobená vířivka české výroby pro 8 lidí s teplotou vody do 37° C a rotačními tryskami zcela uvolní Vaše tělo. Finská, parní a aroma sauna s aromaterapií nabudí Vaši imunitu, zlepší krevní oběh a ozdraví unavené končetiny a mysl. O správné naladění se postará relaxační hudba, aromaterapie a příjemná obsluha. Sám, v páru nebo ve skupince – vždy Vás rádi uvidíme. U nás máte také možnost pořádání soukromých akcí.

Máte v plánu navštívit ocelové srdce republiky? Chcete navštívit haldu EMU? Odpočinout po dlouhém dni v ZOO ostrava ? Spojte svoji cestu s námi.

Omlouváme se všem našim zákazníkům za nevzhledné venkovní prostory, které se budou i nadále zvelebovat. Bohužel nejde to tak rychle jak bychom si přáli. Naším cílem bylo co nejdříve zpřístupnit hlavně vnitřní prostory, kde budeme rovněž dolaďovat vybavení interiéru a jeho design. Děkujeme za pochopení.

Petr a Renáta